Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

16.05.2016

..

Читати далі...

Читати все

Азотфіксатор на горох

Екологічно-безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Rhizobium leguminosarum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність. Стимулятор росту рослин.

Назва

бактерії

культура

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове

Приватний сектор

Rhizobium leguminozarum

Бобові (соя, горох, люцерна, люпин, віка еспарцет, конюшина, боби

Обробіток насіння в день посіву або за 2-3 дні до посіву.

Період вегетації рослин (фаза бутонізації)

0,5 л/га норму

2л/га

10-30 мл/кг

200 мл на 10 л води

 

Інструкція по використанню препарату.

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об'ємах роботи в ручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу біодобрива. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Тару з препаратом не рекомендується розкривати до моменту застосування біодобрива, що попереджує порушення стерильності, втрату вологості та загибель бактерій. При порушенні умов і часу зберігання та застосування біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту.

В період вегетації на 1 гектар використовується не менше 300 літрів робочого розчину, обробітки проводити після 18 годин, або в похмуру погоду. Бактерії сумісні з стимуляторами росту, мікроелементами, і деякими пестицидами.

Термін зберігання. 1 місяць в герметичній тарі в сухому прохолодному,темному місці при кімнатній температурі і до 3-х місяців при t +4 +6 С з дати виготовлення.

Заходи безпеки: Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах не забруднює навколишнє середовище При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Спосіб застосування азотфіксуючих бактерій.

На 1 гектарну норму насіння використовується 0,5-1 л препарату. Обробіток насіння проводять напередодні або в день посіву з використанням машин для протруєння типу ПС-10.

Оброблене біопрепаратом насіння повинно бути захищене від тривалого попадання прямого сонячного проміння.

По вегетації с/г культур азотфіксуючі бактерії використовують методом обприскування рослин у ранкові і вечірні години. Норма внесення 2 – 5 л/га.

Випускаються у рідкій та гельній формах відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотного м. Київ.

* Ціна вказана за 1л, незалежно від розміру тари. Доступно в тарі 500мл, 1л, 2л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об'єму уточнюйте.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: