Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

16.05.2016

..

Читати далі...

Читати все

Фосфатмобілізуючі бактерії

Екологічно-безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bacillus polymyxa, які мобілізують важкодоступний фосфор з грунту і сприяють збільшенню урожайності. Стимулятор росту.

Назва

бактерії

культура

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове

Приватний сектор

Bacillus polymyxa

Зернові, кукурудза, картопля, ріпак, буряки, соняшник.

Зернові, кукурудза, картопля, ріпак, буряки, соняшник.

Обробіток насіння в день посіву або за 2-3 дні до посіву.

В період вегетації

1-3 л/т

2л/га

10-30 мл/кг

200 мл на 10 л. води на 2 сотки

 

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об'ємах роботи в ручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу біодобрива. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Тару з препаратом не рекомендується розкривати до моменту застосування біодобрива, що попереджує порушення стерильності, втрату вологості та загибель бактерій. При порушенні умов і часу зберігання та застосування біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту.

В період вегетації на 1 гектар використовується не менше 300 літрів робочого розчину, обробітки проводити після 18 годин, або в похмуру погоду. Бактерії сумісні з стимуляторами росту, мікроелементами, і деякими пестицидами.

Термін зберігання. До 1 місяць в герметичній тарі в сухому прохолодному,темному місці при кімнатній температурі і до 3-х місяців при t +4 +6 С з дати виготовлення. Рекомендується застосовувати сумісно з біологічним препаратом для захисту рослин від хвороб та шкідників.

Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотнього м.Київ. Препарат випускається у рідкій та гельній формах.

Виробник: ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»  19601, с. Геронимівка, вул. Геронимівська, 3, Черкаський район Черкаська область,http://cherkassybiozahist.com.ua/ E-Mail: , тел.. 55-09-94, 55-01-50.

* Ціна вказана за 1л, незалежно від розміру тари. Доступно в тарі 500мл, 1л, 2л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об'єму уточнюйте.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: