Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

УВАГА! ГРИЗУНИ!

14.10.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Читати все

Триходермін біо рідкий (гельний)

Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі гриба-антогоніста Trichoderma viride проти хвороб рослин і для підвищення урожайності.

 

культура

Об'єкти проти якого обробляються

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове

Приватний сектор

Зернові, зернобобові, технічні, овочеві, картопля

Кореневі гнилі, фузаріоз, іржисті парша, фітофтора

В день посіву насіння, за 2-3 дні до посіву

2л/т

20мл/кг на 100 мл. води

Зернові зернобобові, технічні, овочеві, картопля, плодово-ягідні, декоративні

Кореневі гнилі, борошниста роса, фузаріоз, іржисті, парша

Обробіток рослин: сходи-цвітіння, плодоутворення.

3-5 л/га

250 мл./10 л води на 2 сотки

Овочеві культури закритого грунту

Кореневі гнилі, бактеріози, чорна ніжка, фузаріози

Внесення в грунт

8-10л/га

150 мл/м2

 

Інструкція по використанню препарату.

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об'ємах роботи, вручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу рідини. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Обприскування рослин. Перед використанням обов'язково струсити до однорідної маси і процідити через марлеву або капронову тканину.

Норми використання. На 1 га 3-5 л. препарату і не менше 300 л. робочого розчину. На присадибних ділянках на 10 л. води -250 мл. препарату на 2 сотки. Гриби сумісні з стимуляторами росту, мікроелементами, і деякими пестицидами.

Обробітки проводити після 18 години,, профілактично. Повторні обробітки через 7-10 днів.

Термін зберігання. 1 місяць в герметичній тарі в сухому темному місці при кімнатній температурі і до 3-х місяців при t +4 +6 С з дати виготовлення.

Заходи безпеки: Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Виробник: ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» 19601, с. Геронимівка, вул. Геронимівська, 3, Черкаський район Черкаська область, http://cherkassybiozahist.com.ua/ E-Mail:, тел.. 55-09-94, 55-01-50.

Препарат випускається у рідкій та гельній формах. Затверджений для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу. 

Ціна вказана за 1л, незалежно від розміру тари. Доступно в тарі 500мл, 1л, 2л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об'єму уточнюйте.

Основні характеристики
Препаративна форма Водна суспензія. Виготовляється у рідкій та гельній формах.
Об'єкт проти якого обробляється Кореневі гнилі, фузаріоз, іржисті, парша, фітофтора, борошниста роса, бактеріози, чорна ніжка
Об'єкт що обробляється Зернові, зернобобові, технічні, овочеві, картопля, плодово-ягідні, декоративні, культури закритого грунту
Спосіб і час обробки Внесення в грунт перед оранкою, під культивацію, при садінні, рихленні міжрядь с/г культур; Обробіток насіння в день посіву або за 1-2 дні до посіву; Обробіток рослин в період вегетації: сходи, цвітіння, плодоутворення;
Норма внесення 3-5 л/га; 2 л/т;
Примітка Затверджений для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу
Додаткові характеристики
Об `єм Ціна вказана за 1л, незалежно від розміру тари
Тара Пластикові флакони і каністри об'ємом 500мл, 1л, 2л, 5л, 10л, 20л. Наявність тари того чи іншого об'єму уточнюйте.
Температура зберігання +4 +6 ° C
Термін зберігання з дати виробництва до 3 міс.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: