Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Ласкаво просимо до ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»
За даними Всесвітньої продовольчої та сільськогосподарської організації (ООН) в середньому загальні світові втрати від шкідливих організмів становлять близько 35% потенційної урожайності.
 
Посівам сільськогосподарських культур, плодово-ягідним, лісовим та лісопарковим насадженням, продукції рослинництва завдають шкоди понад 400 видів шкідників, рослини вражають 200 збудників небезпечних хвороб, поля засмічують близько 70 видів бур'янів.
 
Для їх захисту від шкідливих об'єктів необхідно поєднання агротехнічних, біологічних та хімічних методів захисту. Україна, як асоційований член Європейського союзу, і член всесвітньої організації СОТ, може запропонувати світовому ринку органічну продукцію рослинництва і тваринництва, виготовлену за біологічними технологіями без використання пестицидів. Згідно постанови Ради Європи біологічний метод є основним стратегічним еколого-біологічним заходом контролю шкідливих організмів в посівах сільськогосподарських культур та органічного землеробства.
 
Останнім часом у всьому світі все більша увага приділяєтьсябіологічним факторам підвищення урожайності рослин і збереженню родючості грунтів, ставиться завдання "біологізації" сучасного сільського господарства, скорочення застосування агрохімікатів або їх заміну біологічними препаратами. Все більшу популярність у світі набувають ідеї органічного землеробства, де застосування хімічних добрив і пестицидів мінімальне або зовсім не допускається.
 
Задоволення потреби сільського господарства в біологічних засобах захисту рослин передбачається шляхом відродження і розвитку мережі біофабрик та біолабораторій агропромислового комплексу України та Черкаської області, яка ввійшла в світову історію розвитку біологічного методу. В 1884 році на хуторі Миколаївка недалеко від міста Сміла колишньої Київської губернії з ініціативи графа цукрозаводчика Бобринського, ентомолог І.М. Красильник наладив виробництво біологічного препарату на основі мускардінових грибів для боротьби із звичайним буряковим довгоносиком.
 
В 1968 році в Черкаській області була створена обласна міжгосподарська біолабораторія з 20-ма районними біолабораторіями. Максимального розвитку та застосування біометоду було досягнуто в 90-х роках минулого століття. В той час в області біологічний метод боротьби з шкідливими об'єктами застосовувався на площі 983 тисячі гектарів, що складало 81% від усієї площі ріллі області.
 
На сьогодні в Україні, лише на Черкащині збережено обласну сучасну біофабрику та 17 типових районних біолабораторій, які виробляють природного ентомофага трихограму. ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист» офіційно зареєстрував біологічний препарат Родента Біо для боротьби з мишовидними гризунами. Біологічні препарати нашого виробництва: Трихограма, Родента Біо, Метаризин, Триходермін, азотфіксатор на сою - біологічні препарати, затверджені для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу. Сертифікат виданий ТОВ "Органік Стандарт" № 15-0293-01 від 21.04.2015.
 
Спільно із спеціалістами Інституту мікробіології і вірусології ім.Заболотнього м.Київ розроблено і впроваджено у виробництво біологічні стимулятори росту рослин, біологічні препарати проти шкідників і хвороб. На підприємстві є всі можливості для виробництва біологічних препаратів для захисту рослин від шкідливих об'єктів на полях, на присадибних ділянках, в тепличних господарствах. Характеристику деяких біоагентів висвітлено на нашому сайті.

ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»

Новини

УВАГА! ГРИЗУНИ!

14.10.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

16.05.2016

..

Читати далі...

Результати досліджень по випробуванню наших біопрепаратів

26.03.2016

..

Читати далі...

Читати все