Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

УВАГА! ГРИЗУНИ!

14.10.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Читати все

Трихограма

Дрібна комаха бурого кольору, яка належить до родини трихограмід, роду перетинчатокрилих. Трихограма розвивається в середині заражених нею яєць комах-шкідників. Паразитичний спосіб життя ведуть лише личинки, а дорослі комахи живляться нектаром та росою.

За вегетаційний період трихограма в природніх умовах дає 3-5 поколінь!

Трихограму використовують для боротьби з листогризучими та підгризаючими совками, стеблевим метеликом, шкідниками саду.

Випуск трихограми проводять в два прийоми: на початку яйцекладки основних видів совок і стеблевого метелика, та з настанням масової яйцекладки цих шкідників. При авіаційному способі розселення трихограму випускають один раз, але при цьому враховують строки відродження трихограми.

Норми випуску:

Буряки, озимі, багаторічні трави, просо, соняшник, овочі - 50-100 тис.особин на га, кукурудза від 100 тис. до 200 тис. на га.

ЗАСТОСУВАННЯ ТРИХОГРАМИ НА ПРИСАДИБНИХ ДІЛЯНКАХ

Трихограма знищує близько 80 видів совок, стеблевого та лучного метеликів. Розвивається всередині заражених нею яєць комах-шкідників. Уражені трихограмою яйця через кілька днів набувають темного забарвлення.

Випускають трихограму у період яйцекладки шкідників. 

В умовах центральної України совки розвиваються у 2-х поколіннях.

Проти кожного покоління совок проводять 2-3 випуски грихограми з інтервалом 10-12 днів.

Перший випуск співпадає з початком яйцекладки шкідників, 2 та 3 - з періодом їх масової яйцекладки. Тому, щоб отримати високу ефективність від застосування трихограми, необхідно провести 4-6 її випусків на сезон.

Схема випуску: вміст пакета ділять на 2-3 частини. Першу частину поміщають на відродження, а решту кладуть у холодильник або льодовню, де вона може зберігатися близько і місяця при температурі +2 - +3 0 С і вологості 85-90 %.

При кімнатній температурі доросла комаха виходить з яйця через 3-5 днів. Відроджена трихограма живе 10-12 днів.

Приблизно за день перед відродженням трихограми (при появі перших поодиноких комах у пакеті) у 1-літрові банки кладуть паперові кульки діаметром 0,5-1 см, або прив'яле листя рослин (щириця, акація), або суцвіття конюшини, тмину, моркви, квасолі. На ділянку 0,5 га використовують 50 кульок (листочків). У цю ж банку засипають трихограмовані яйця і горловину її закривають тканиною. Коли комахи рівномірно розмістяться на кульках чи листочках, їх можна випускати на ділянку. Більшість кульок бажано розмістити на моркві, цибулі, капусті, столових та кормових буряках. Слідуючі випуски проводять за цією ж схемою.

Затверджена для вирощування і захисту сільськогосподарських культур в органічному виробництві відповідно до стандартів Європейського Союзу.

* Ціна "від" в залежності від обсягів з ПДВ за 100 тис.особин (рекомендована мінімальна гектарна норма випуску). Для оптових покупців існує гнучка система знижок.

 
 
 

 
 
 

 

 

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: