Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

Результати досліджень по випробуванню наших біопрепаратів

26.03.2016

..

Читати далі...

Технологія вирощування і захисту сої та гороху

20.03.2016

..

Читати далі...

Читати все

Фосфатмобілізуючі бактерії

Фосфатмобілізуючі бактерії
Виробник ТОВ НВЦ "Черкасибіозахист"
Фасування: 0,5 л
Наявність: Немає в наявності
36.00грн
Без ПДВ: 30.00грн
 
Мінімальна кількість товарів, яку можна замовити становить 10

Екологічно-безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Bacillus polymyxa, які мобілізують важкодоступний фосфор з грунту і сприяють збільшенню урожайності. Стимулятор росту.

Назва

бактерії

культура

Спосіб і час обробки

Норма витрати

промислове

Приватний сектор

Bacillus polymyxa

Зернові, кукурудза, картопля, ріпак, буряки, соняшник.

Зернові, кукурудза, картопля, ріпак, буряки, соняшник.

Обробіток насіння в день посіву або за 2-3 дні до посіву.

В період вегетації

1-3 л/т

2л/га

10-30 мл/кг

200 мл на 10 л. води на 2 сотки

 

Передпосівний обробіток насіння біопрепаратами можна проводити механізованим методом, використовуючи ПСШ-3, ПС-10 та інші машини або при невеликих об'ємах роботи в ручну в день посіву. Для цього необхідно до 8 л води додати 2 л препарату і використати для обробітку 1 т насіння. Не даючи суспензії відстоятись наносять її на насіння, яке потім ретельно перемішують до рівномірного розподілу біодобрива. Оброблене біопрепаратом насіння необхідно берегти від дії прямого сонячного проміння та перегрівання.

Тару з препаратом не рекомендується розкривати до моменту застосування біодобрива, що попереджує порушення стерильності, втрату вологості та загибель бактерій. При порушенні умов і часу зберігання та застосування біопрепарату можна не отримати очікуваного ефекту.

В період вегетації на 1 гектар використовується не менше 300 літрів робочого розчину, обробітки проводити після 18 годин, або в похмуру погоду. Бактерії сумісні з стимуляторами росту, мікроелементами, і деякими пестицидами.

Термін зберігання. До 1 місяць в герметичній тарі в сухому прохолодному,темному місці при кімнатній температурі і до 3-х місяців при t +4 +6 С з дати виготовлення. Рекомендується застосовувати сумісно з біологічним препаратом для захисту рослин від хвороб та шкідників.

Біопрепарат не шкідливий для людей, тварин, риби, не накопичується в рослинах не забруднює навколишнє середовище. При застосуванні необхідно дотримуватись загальноприйнятих заходів безпеки.

Препарат виготовляється відповідно до ліцензійної угоди з ІМВ ім. Заболотнього м.Київ. Препарат випускається у рідкій та гельній формах.

Виробник: ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»  19601, с. Геронимівка, вул. Геронимівська, 3, Черкаський район Черкаська область,http://cherkassybiozahist.com.ua/ E-Mail: , тел.. 55-09-94, 55-01-50.

Фасування
Пластикова тара Флакон 500 мл. За замовленням також доступно в тарі: флакони - 1л, 2л; каністри - 5л, 10л, 20л. Ціни уточнюйте у менеджера.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано           Добре

Введіть код, вказаний на зображенні: