Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.
Новини

УВАГА! ГРИЗУНИ!

14.10.2016

..

Читати далі...

Комерційна пропозиція по трихограмі 2016

13.06.2016

..

Читати далі...

Читати все

Азотфіксатори, стимулятори росту

Азотфіксатори, стимулятори росту

Показувати:
Список
Сітка
Відображати:
Сортування
Азотфіксатор на горох
Екологічно-безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій Rhizobium leguminosarum, що здатні засвоювати азот з повітря та підвищувати урожайність. Стимулятор росту рослин. Назва бактерії культура ..
99.00грн
Без ПДВ: 82.50грн
Азотфіксатор на сою
Препарат, виготовлений на основі азотфіксуючих бактерій Bradyrhizobium japonicum має багатофункціональний вплив на розвиток і формування рослин. Забезпечує збільшення польової схожості та енергії проростання насіння, сприяють формуванню більш розвиненої кореневої системи, сприяють посиле..
132.00грн
Без ПДВ: 110.00грн
Азотфіксуючі бактерії
Високу ефективність забезпечує азотфіксатор, стимулятор, біофунгіцид, основою якого є жива спороутворююча аеробна бактерія роду Bacillus. Бактерія виділяє активні речовини, які пригнічують розмноження та розвиток багатьох шкідливих (фітопатогенних) грибів і бактерій, а також сприяють під..
72.00грн
Без ПДВ: 60.00грн
Комплексні бактеріальні добрива
Біологічний препарат, до складу якого входять фізіологічно активні речовини біологічного походження (ауксини, цитокініни, амінокислоти, гумінову кислоти), макро- і мікроелементи в хелатованій формі. Комплексне хелатне добриво призначене для передпосівного обробітку насіння та для листового піджив..
72.00грн
Без ПДВ: 60.00грн
Полібацилін
Екологічно-безпечний, високоефективний, біологічний препарат на основі живих бактерій роду Bacillus, які мобілізують важкодоступний фосфор з грунту і сприяють збільшенню урожайності. Стимулятор росту. Назва бактерії культура ..
72.00грн
Без ПДВ: 60.00грн
Флорабацилін
Екологічно-безпечний, природний, біологічний препарат на основі бактерій роду Bacillus - біофунгіцид, стимулятор росту, має азотфіксуючі та фосфатмобілізуючі властивості. культура Об’єкти проти якого обробляються Спосіб і час о..
72.00грн
Без ПДВ: 60.00грн