Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

Комерційна пропозиція на 16.05.2016 р.

Аграрії України розпочали догляд за посівами озимих і ярих зернових,соняшнику, кукурудзи, сої, буряків, овочевих культур. Проводиться захист рослин від шкідників, хвороб, бур’янів та підживлення макро і мікроелементами.

На даний час фаза розвитку озимої пшениці – вихід прапорцевого листка, 6-7 етап органогенезу – це один з найвідповідальніших періодів розвитку.

Прапорцевий листок забезпечує поживними речовинами 60-70% усього врожаю. Завдання агронома – максимально зберегти і захистити прапорцевий листок від шкідників, хвороб та провести підживлення рослин.

Захистити і зберегти прапорцевий листок можна використавши природний, біологічний препарат – флорабацилін. Це найновіша розробка вчених мікробіологів інституту ім.. Заболотнього м. Київ. Біологічний препарат, основа якого, жива спороутворююча, аеробна бактерія з роду Bacillus subtilis.

Цей препарат (флорабацилін) забезпечує фіксацію азоту з повітря, має властивості фунгіцидної дії, стимулює ріст і розвиток рослин та підвищує їх імунітет.

Препарт не має обмежень у застосуванні. Його можна використовувати при обробітку насіння та обприскуванні рослин під час вегетації будь-якої культури, в будь-яку фазу розвитку.

Препарат сумісний з гербіцидами, інсектицидами та фунгіцидами. При внесенні посходових гербіцидів на посівах кукурудзи, соняшнику, сої, буряків, овочевих культурах біологічний препарат флорабацилін додається в робочий розчин, для фіксації атмосферного азоту, стимуляції розвитку культурних рослин. При захисті пшениці, бобових, овочевих культурах від шкідників флорабацилін посилює дію інсектицидів та фунгіцидів, пом’якшує стресову дію пестицидів. Препарат можна використовувати необмежену кількість разів. Норма використання біопрепарату складає від 2 до 5 л. на гектар. Завдяки лише одноразовому обробітку цим біологічним препаратом зберігається і примножується до 25 % врожаю.

Препарат випускається на новому обладнанні європейського зразка.

Діє гнучка система знижок.

Телефонуйте! Приїжджайте! Купуйте! Майте прибутки!

 

З повагою та надією на співпраці

Генеральний директор                                                                  Зубачов С.Р.