Ласкаво просимо! Ви можете увійти або створити обліковий запис.

Увага! Увага! Шахраї на ринку!

Увага! Увага! Шахраї на ринку!

Увага! Увага! Шахраї на ринку!

Настають оптимальні умови захисту кукурудзи, соняшника, овочевих і технічних та інших культур від стеблового метелика, плодожерок, бавовникової, озимої, гами та інших совок не шкідливим для довкілля і людей – біологічним методом – випуск природної комахи трихограми .

            Звертаємося до керівників господарств, розумних знаючих спеціалістів, технологів полів!!!

            Сьогодні на ринку трихограми спостерігається масова її підробка.

Під маркою трихограми продають підсмажену манку, подріблені камінці, слюди, відходи виробництва трихограми (вуса, лапи, голови або трихограму минулих років).

Підсмажена манка без збільшуваного скла, на вигляд подібна до трихограмованих яєць, і тільки  при понад 20-кратному збільшені можна розгледіти, що ці крупинки неправильної форми, не ребристі, не мають синюватого відтінку. Якісні трихограмовані яйця мають овальну форму, ребристі, на колір чорні з синюватим відтінком.  Дивіться фото.

 

 

До відома керівників і спеціалістів:

Сьогодні на ринку деякі виробники цієї продукції пропонують дешеву (30-40 гривень) трихограму, це так звана лабораторна або звичайна трихограма, яка заражає яйцепродукцію шкідників на протязі 3-5 днів.

            Літ і яйцекладка стеблового метелика і бавовникової совки проходить на протязі від 20 до 40 днів, що потребує не менше 3-ох разового випуску такої продукції.

Виробництво такої трихограми розпочинається по теплу орієнтовно з березня місяця, коли майже непотрібно підігрівати приміщення дровами, вугіллям, газом.

Одна біолабораторія за березень-червень може виробити близько 1-1,3 млрд. особин рядової трихограми на площу 8-11 тисяч гектарів.

Ми пропонуємо діапаузуючу трихограму, яка захищає посіви кукурудзи, соняшника, проса від стеблового метелика, бавовникової, совки-гами та інших видів совок на протязі всієї яйцекладки шкідників, тому доцільніше провести випуск діапаузуючої трихограми, це зберігає кошти на її внесенні. Біологічна ефективність трихограми при вирощуванні кукурудзи від цих небезпечних шкідників складає понад 80 процентів.  Діапаузуюча трихограма нашого виробництва з внесенням коштує 80-90 гривень на один гектар. Вона затверджена для захисту с/г культур в органічному виробництві згідно стандартів Європейського Союзу.

Для отримання найбільшої ефективності застосування трихограми, наші спеціалісти здійснюють агрономічний супровід, а саме: визначення строків внесення, доставка трихограми у господарство, підготовка біоматеріалу до внесення, спільно з спеціалістом господарства здійснюють контроль за авіарозселенням.

            Виробництво діапаузуючої трихограми розпочинається  в листопаді місяці минулого року. Якщо підприємство декларує діапаузуючу трихограму, на аналіз в Українську лабораторії якості і безпеки біопродукції, здається не менше 3-ох зразків: з осіннього виробництва, зимового та весняного виробництва, з кожної товарної партії.

Застосування хімічних препаратів у боротьбі з цими шкідниками на посівах кукурудзи безперспективне, поскільки ефективність складає 10-20%, а вартість обробітку одного гектара 600-900 гривень. Крім того, згідно законодавства України забороняється проводити хімічні обробітки біля населених пунктів, річок, ставків за 300-500 м.

Трихограма – це не тільки збережений врожай, збережене довкілля, зменшення застосування пестицидів, а це, в першу чергу, збереження здоров’я наших дітей, адже с/г продукція використовується для виготовлення дитячого харчування.

            І саме головне – це один з важливих кроків до повномасштабного виробництва органічної продукції.

 

 

З повагою та надією на плідну співпрацю генеральний директор  ТОВ НВЦ «Черкасибіозахист»                                                                _______________________С.Р. Зубачов

15.06.2015 року